Харківщина прийняла міжнародний турнір з веслування на байдарках і каное «Харківська хвиля»

Харківщина прийняла міжнародний турнір з веслування на байдарках і каное «Харківська хвиля». Змагання в регіоні проводять вже десятий раз. Цього разу турнір знову відбувся за підтримки Благодійного фонду Дениса Парамонова та Салтівського м’ясокомбінату.

Перемогу виборювали 155 учасників з 12 команд. Позмагатись з спортсменами з різних куточків України приїхали і з Грузії, тому турнір набув міжнародного статусу. На каное долали дві дистанції – 150 м і 5000 м. Також в дні турніру кілька команд провели заїзди на човнах «дракон».

Переможців привітали соліст Харківської філармонії Кирило Тищенко, акробатичний дует-шоу Братів Тищенко та шоу барабанщиків.

“Фонд не вперше підтримує спортивну молодь на Харківщині. З нашою допомогою влітку регіон зміг на високому рівні провести кілька міжнародних турнірів з академічного веслування та веслування на човнах «Дракон». Для нас підтримка цих заходів – запорука розвитку здорової молоді та вчасне оновлення спортивної інфраструктури. Радіємо, коли бачимо посмішки молоді з медалями на п’єдесталах. Впевнена, – це рух у правильному напрямку”, – прокоментувала подію Президент благодійного фонду Дениса Парамонова Ірина Літкевич.

27.09.2021