Харківська обласна лікарня може цілодобово виявляти хворих на інфаркт міокарда.

Відтепер завдяки благодійному фонду Дениса Парамонова Харківська обласна лікарня може цілодобово виявляти хворих на інфаркт міокарда. Медзаклад отримав сучасне обладнання та реагенти для досліджень.

Флуоресцентний імуноаналізатор дозволяє лікарям легко і точно виявляти у крові пацієнта ранній біомаркер інфаркту міокарда — Тропонін. Це дозволяє знаходити пошкодження міокарда на ранніх етапах та точно оцінювати ризик гострого коронарного синдрому.

Відтак, сучасне обладнання нового покоління стало єдиним в медзакладі. Тепер медики Харківської обласної лікарні можуть робити дослідження цілодобово. Щодоби, за підрахунками лікарів, тесту в відділенні потребують до 12 хворих, яких ушпиталюють з підозрою на інфаркт міокарда. Швидкий результат полегшить діагностику та покращить якість обслуговування пацієнтів.

Фонд подарував не тільки сам апарат вартістю 200 тис. грн., а й допоміг і з специфічними реагентами, здатними виявляти біомаркер тропонін. За наявності інших реагентів, медики зможуть у майбутньому робити інші дослідження пацієнтам.

Для Фонду допомога медичним закладам — це не тільки можливість піклуватися про здоров’я мешканців області. Таким чином ми також полегшуємо умови праці лікарі.

— зазначила президент Paramonov Foundaton Ірина Літкевич.

17.09.2021