Спортивна школа з академічного веслування ДЮСШ “Буревісник”

Проект. Партнер

Спортивна школа з академічного веслування ДЮСШ “Буревісник”

Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування «Буревісник»

Чи багато в світі міст, де в самому центрі, в трьох світлофорах від урядових установ і офісів найбільших компаній можна провести міжнародні змагання з академічного веслування, або в прямому сенсі зануритися в непередавані задоволення активного відпочинку на воді?

Київ саме таке місто. Тут, на Трухановому острові, на берегах чистих повноводних заток Дніпра облаштована одна з найсучасніших в Східній Європі водно-спортивних баз для занять академічним веслуванням, веслуванням на байдарках і каное, і для активного відпочинку на воді.

Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування «Буревісник», школа олімпійського резерву, заснована Київською міською радою профспілок. Школа Вищої категорії, зі статусом «спеціалізована», має статус бази «Олімпійської та Паралімпійської підготовки» є флагманом академічного веслування України. Три покоління олімпійських чемпіонів і чемпіонів світу з веслування починали свою спортивну кар’єру саме тут.

  • Нові човни та весла для ДЮСШ “Буревісник”

    Спортивна школа з академічного веслування – це тренування на воді, друзі, згуртована команда, багато сонця та свіжого повітря. Це – професійні тренери, які підтримують прагнення молоді до перемоги. Це самі перемоги, щ...

    Детальніше