Виплати студентам 3 − 4 року бакалаврату та студентам магістратури

Молоде покоління має таланти та наснагу працювати, є амбітним та рішучим, вміє приймати швидкі та нестандартні рішення. Студенти, які зараз здобувають теоретичні знання, будуть стрижнем майбутніх змін у нашій країні.

Як ми можемо допомогти їм? Дати можливість підкріпити теоретичні знання практичними навичками, розвивати лідерство, критичне мислення, активізм та відповідальність за прийняття рішень.

У рамках напрямку діяльності Фонду «Освіта» передбачені виплати студентам 3 − 4 року бакалаврату та студентам магістратури навчальних закладів-партнерів Фонду. Йдеться не просто про фінансову підтримку студентів. Фонд бере під свою опіку молодь, яка вимріяла майбутню спеціальність, прагне отримати освіту і набути необхідні для обраного фаху вміння. Надалі юнаки та дівчата матимуть можливість долучатися до вирішення справжніх економічних, соціальних і бізнес-ситуацій на підприємствах Дениса Парамонова, засновника Фонду. Знайомлячись з практичними кейсами найбільших підприємств України у сфері м’ясопереробки та групи компаній з далекоглядною стратегією розвитку, можна отримати віру і впевненість в те, що в Україні є, де розвиватися.