У Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби.

У Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби. Змагання стали можливими за підтримки Благодійного фонду Дениса Парамонова.

До міста приїхали учасники з семи регіонів України. Це 180 спортсменів – юніорів, зокрема, з Київщини, Вінниччини, Житомирщини, Черкащини, Рівненщини. Турнір відбувся на базі ДЮСШ «Богатир».

Перше командне місце вибороли спортсмени Білої Церкви. У турнірі свою майстерність також показали з десяток чемпіонів світу. Найкращі отримали призи Заслуженого тренера України Віктора Лозового. Він виховав не одне покоління борців, переможців чемпіонатів України, Європи та світу.

У змаганнях з греко-римської боротьби спортсмен має різними прийомами покласти на лопатки свого суперника. Заборонено у цьому виді спорту атакувати ноги суперника та шкодити суглобам. У Білій Церкві юніори вкотре довели, що володіють потужним арсеналом техніки.

Для Фонду Дениса Парамонова підтримка спорту є запорукою розвитку здорової молоді. Цього разу ми допомогли найсильнішій бійцівській школі в Україні і переконались, що Біла Церква здатна виховати не одне покоління чемпіонів світу.

– каже президент Paramonov Foundaton Ірина Літкевич.

12.09.2021