
Відтепер бібліотеки України безкоштовно можуть отримати книгу, що розповідає про життєвий шлях українського філософа Григорія Сковороди.
Перші 50 примірників видання авторства харківського краєзнавця, журналіста Андрія Парамонова і дослідника В’ячеслава Горбоносова «Дорогами Сковороди. Слобідська Україна» вже відправили в книгозбірні України.
Тим представникам бібліотек, які хочуть взяти участь в акції, необхідно прислати на електронну адресу office@paramonovfund.com.ua повну назву бібліотеки, адресу, індекс, ПІБ та номер телефону контактної особи. Листи надсилати з приміткою в темі «Дорогами Сковороди».
Всім, хто хоче ознайомитися з виданням, наразі також доступна онлайн версія книги на сайті Благодійного Фонду Дениса Парамонова https://paramonovfund.com.ua/dorogamy-skovorody/
Свої
Минулого року Фонд також долучався до цієї благородної справи. Вже днями близько 40 дітей вирушать з Харкова до мальовничого гірського району у Львівській області, де відбудеться психофізична реабілітація дітей.
Свої
Наразі це вкрай важливо, адже представники ЖКГ, особливо в складі аварійних бригад, регулярно виїжджають на виклики в критичних ситуаціях.
Спорт
Вже завершився турнір Bilyaivka Spring Cup, де виступали понад 25 команд з усієї Одеської області, в рамках дитячо-юнацької футбольної ліги з футболу 8х8.
Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00