
Фонд Дениса Парамонова в рамках своєї програми “100 книг для 100 бібліотек України” відправив чительням майже тисячу примірників книг та розмальовок, що були видані за ініціативи Фонду.
Йдеться про 100 екземплярів книг «Григорій Квітка Основ’яненко: від Основи до Харкова», а також 50 примірників англійської версії книги «Дорогами Сковороди. Слобідська Україна» і 20 екземплярів польськомовної версії. Крім цього, бібліотекам відправлено 800 розмальовок для дітей «Фортеці Слобідської України».
Отже, на Львівщині книги отримали бібліотеки у Бродах та селах Пониковиця і Гаї-Дітковецькі, а на Чернігівщині – читальні у селах Мала Кошелівка, Лосинівка та Заньки. Також книги відправлено у бібліотеки у Шостці на Сумщині і Лозовій на Харківщині, а ще – у селище Слобожанське Чугуївського району. Крім цього, примірники видань отримали читальні у Єньках на Полтавщині і у Малій Мечетні на Миколаївщині.
Спорт
В селищі Щасливе діти мають змогу займатися танцями, футболом та боксом, а ще для них функціонують різноманітні освітні програми.
Творчі
Відкрився він одноактним балетом «Inside the Music» на музику Джорджа Гершвіна та «Bolero I.R.» Моріса Равеля.
Спорт
Зональні змагання Командного чемпіонату України серед спортивних шкіл зібрали найкращих веслувальників у своїх вікових групах.
Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00