
Два місяці українці жваво донатили на свою мрію – електрокар Tesla Model 3, що віддає на благодійність меценат Денис Парамонов. О 16:00, 1 червня, збір внесків від учасників акції припиняється. Усі донати, що будуть надіслані після цього часу, не братимуть участь у розіграші Tesla. Втім, вони будуть зараховані в якості добровільної пожертви на допомогу лікарням.
Українці зробили внесків на понад 2 млн грн в рамках акції “Tesla за донат”. За рішенням Дениса Парамонова усі зібрані від акції внески українців використають на придбання сучасного обладнання для медичних закладів. Найбільшу увагу приділять дитячим лікарням, адже сама акція “Tesla за донат” приурочена до Дня захисту дітей.
Бажаємо усім удачі в розіграші машини майбутнього, що відбудеться у прямому ефірі о 17:00, 1 червня. Трансляція буде доступна на каналі Фонду Дениса Парамонова у YouTube та на сторінці у Facebook.
Свої
Відбулося відкриття Школи міст та громад, співзасновником якої став меценат та засновник однойменного благодійного фонду Денис Парамонов. Школа буде співпрацювати з українськими громадами для підвищення якості управління муніципалітетами.
Спорт
В селищі Щасливе діти мають змогу займатися танцями, футболом та боксом, а ще для них функціонують різноманітні освітні програми.
Творчі
Відкрився він одноактним балетом «Inside the Music» на музику Джорджа Гершвіна та «Bolero I.R.» Моріса Равеля.
Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00