#ТВОРЧІ

50 бібліотек України отримали книги, що видані завдяки Фонду Дениса Парамонова

2 жовтня 2024

поділитись

В рамках акції Благодійного фонду Дениса Парамонова «100 книг для 100 бібліотек України» читальням з різних областей країни відправлено книги, що були видані за ініціативи Фонду.

Це книги польською та англійською мовами «Дорогами Сковороди. Слобідська Україна», а також українською мовою «Григорій Квітка Основ’яненко: від Основи до Харкова».

Ці видання отримали книгозбірні у Запорізькій, Житомирській, Полтавській, Сумській, Одеській, Харківській, Київській, Кіровоградській, Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській, Черкаській, Рівненській, Хмельницькій, Миколаївській областях, а також у місті Києві.

На сьогодні завдяки акції «100 книг для 100 бібліотек України» читальні по усій країні отримали вже майже 5 тис. книг, що були видані безпосередньо завдяки Фонду Дениса Парамонова.

поділитись

Зробити
благодійний внесок

наші проєкти

#СВОЇ

Підтримка деокупованих територій

#фонтан сковороди

Підримка культури і мистецтва

#Здорові

Допомога медзакладам України

Свої

Відбулося відкриття Школи міст та громад, співзасновником якої став Денис Парамонов

Відбулося відкриття Школи міст та громад, співзасновником якої став меценат та засновник однойменного благодійного фонду Денис Парамонов. Школа буде співпрацювати з українськими громадами для підвищення якості управління муніципалітетами.

Спорт

300 дітей безкоштовно відвідують спортивні гуртки в клубах «SMK-SPORT», що повністю фінансуються Благодійним фондом Дениса Парамонова

В селищі Щасливе діти мають змогу займатися танцями, футболом та боксом, а ще для них функціонують різноманітні освітні програми.

Творчі

За підтримки Благодійного фонду Дениса Парамонова в Харківській опері триває Summer Opera Fest

Відкрився він одноактним балетом «Inside the Music» на музику Джорджа Гершвіна та «Bolero I.R.» Моріса Равеля.

Отримати допомогу

Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00





    наші відео

    Пошук