#СВОЇ

В Лозовій на Харківщині висаджено майже 350 дерев та кущів в рамках програми «Ліс добра», що започаткував Благодійний фонд Дениса Парамонова та Група SMK

9 червня 2026

поділитись

В одному з центральних скверів Лозової місцеві жителі тепер можуть насолоджувати справжньою красою.

Тут з’явилися туї західні Глобоза, багато різновидів ялівцю, кущі бузку.

Також висаджено барбарис, спірею, перстач, гортензію, дерен, лаванду.

Загальна вартість усіх дерев та кущів, що придбав Благодійний фонд Дениса Парамонова, складає майже 300 тис. грн.

«Завдяки нашій програмі «Ліс добра» продовжуються позитивні зміни в громадах Харківщини. Після Змієва та Краснокутська нові дерева та кущі з’явилися в Лозовій. Це значно покращує естетичний вигляд міст, а також змінює на краще екологічну ситуацію, що дуже важливо у ці непрості для Харківщини часи», — зазначили в Благодійному фонді Дениса Парамонова.

поділитись

Зробити
благодійний внесок

наші проєкти

#СВОЇ

Підтримка деокупованих територій

#фонтан сковороди

Підримка культури і мистецтва

#Здорові

Допомога медзакладам України

Свої

Благодійний фонд Дениса Парамонова профінансував значну частину витрат на відпочинок на Львівщині для дітей-акторів з Харківського театру «Тимур»

Минулого року Фонд також долучався до цієї благородної справи. Вже днями близько 40 дітей вирушать з Харкова до мальовничого гірського району у Львівській області, де відбудеться психофізична реабілітація дітей.

Свої

Благодійний фонд Дениса Парамонова організував для працівників житлового-комунального господарства Харкова низку тренінгів з домедичної допомоги

Наразі це вкрай важливо, адже представники ЖКГ, особливо в складі аварійних бригад, регулярно виїжджають на виклики в критичних ситуаціях.

Отримати допомогу

Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00





    наші відео

    Пошук