#ЗДОРОВІ

Благодійний фонд Дениса Парамонова забезпечив харчовими продуктами медзаклад в Харкові

06 січня 2026

поділитись

Йдеться про міську клінічну лікарню №31, керівництво якої щороку, в грудні, звертається до Фонду по допомогу.

«Ця лікарня обслуговує дуже велику кількість пацієнтів і не лише з Харкова, але й тих, які вимушені були залишити рідні домівки в більш небезпечних регіонах країни. Для того, щоб не відбулося перебоїв з гарячим харчуванням у січні, ми заздалегідь потурбувалися, щоб лікарня №31 мала запас харчових продуктів», — зазначили в Благодійному фонді Дениса Парамонова.

Таким чином медзакладу надано понад 200 кг різноманітних круп, а також 120 кг курятини.

поділитись

Зробити
благодійний внесок

наші проєкти

#СВОЇ

Підтримка деокупованих територій

#фонтан сковороди

Підримка культури і мистецтва

#Здорові

Допомога медзакладам України

Свої

Відбулося відкриття Школи міст та громад, співзасновником якої став Денис Парамонов

Відбулося відкриття Школи міст та громад, співзасновником якої став меценат та засновник однойменного благодійного фонду Денис Парамонов. Школа буде співпрацювати з українськими громадами для підвищення якості управління муніципалітетами.

Спорт

300 дітей безкоштовно відвідують спортивні гуртки в клубах «SMK-SPORT», що повністю фінансуються Благодійним фондом Дениса Парамонова

В селищі Щасливе діти мають змогу займатися танцями, футболом та боксом, а ще для них функціонують різноманітні освітні програми.

Творчі

За підтримки Благодійного фонду Дениса Парамонова в Харківській опері триває Summer Opera Fest

Відкрився він одноактним балетом «Inside the Music» на музику Джорджа Гершвіна та «Bolero I.R.» Моріса Равеля.

Отримати допомогу

Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00





    наші відео

    Пошук