Нещодавно до Фонду Дениса Парамонова звернулось керівництво Інституту медичної радіології та онкології ім. Григор'єва Національної академії медичних наук України, що у місті Харкові. Їхнє прохання полягало в забезпеченні медзакладу дороговартісним обладнанням.
Сьогодні в Інституті медрадіології та онкології проходять обстеження та лікуються дуже багато українців з усієї держави. Особливо наплив пацієнтів збільшився після 24 лютого 2022 року.
"Інститут дуже потребував сучасного апарату штучної вентиляції легень, але за власні кошти заклад не міг собі це дозволити. Тому ми подарували Інституту надсучасний апарат ШВЛ вартістю 750 тис. грн, — зазначили у Фонді Дениса Парамонова. — Цей апарат життєво необхідний для багатьох пацієнтів і ми пишаємося тим, що маємо змогу долучитися до порятунку життів українців".
Спорт
Вихідними відбувся 14-ий тур першості, в якому «NIKA SMK» зустрічалася з командою «Донбас» Слов’янськ.
Наші новини
Це суттєво підвищило рівень безпеки, як для пацієнтів медустанови, так і для медичного персоналу. Окрім цього, буде збережено дуже дороге професійне медичне обладнання Центру кардіології та кардіохірургії.
Спорт
Змагання зібрали майже 600 найкращих спортсменів з усіх куточків країни, серед яких було 20 представників школи з Білої Церкви — поїздку на турнір повністю профінансував Фонд.
Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00