#ЗДОРОВІ

Кияни з особливими потребами отримали допомогу за сприяння Фонду Дениса Парамонова

2 вересня 2024

поділитись

На сьогодні у місті Києві є дуже багато осіб з особливими потребами, які потребують підвищеної уваги. Благодійний фонд Дениса Парамонова у співпраці з БФ молодіжної ініціативи "Надія" здійснив благодійну місію до закладів столиці, де лікуються та проходять реабілітацію містяни та гості столиці.

Йдеться насамперед про Київський міський комунальний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень "Трамплін". Сюди передано набори з харчовими продуктами, а також вітаміни.

У свою чергу до Центру первинної медико-санітарної допомоги доставлено запаси витратних медичних матеріалів. А от одній 74-річній киянці, що має інвалідність 1-ої групи, передано інвалідний візок.

поділитись

Зробити
благодійний внесок

наші проєкти

#СВОЇ

Підтримка деокупованих територій

#фонтан сковороди

Підримка культури і мистецтва

#Здорові

Допомога медзакладам України

Наші новини

У Харкові відбулася наукова конференція щодо сучасних методів діагностики онкологічних захворювань та інновацій під час їхнього лікування

Благодійний фонд Дениса Парамонова долучився до організації цієї важливої події у світі медицини.

Свої

У Харкові відкрилася фотовиставка «Вовчанщина: допоки в пам’яті жива…»

Її організатором стала ГО «За відбудову Вовчанщини» у партнерстві з Благодійним фондом Дениса Парамонова. Захід відбувається за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та ГО «Смарт медіа».

Отримати допомогу

Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00

    наші відео

    Пошук