#ЗДОРОВІ

Три медзаклади у столиці отримали оснащення за сприяння Фонду Дениса Парамонова

29 листопада 2024

поділитись

Завдяки великій благодійній місії, що проведена Фондом Дениса Парамонова та БФ молодіжної ініціативи «Надія», одразу три лікарні у Києві отримали усе необхідне.

Йдеться про функціональні ліжка, лабораторне обладнання, протипролежневі матраци та подушки, а також — пелюшки, медичні витратні матеріали та вітамінні комплекси.

«Київські лікарні сьогодні приймають дуже багато пацієнтів, адже саме до столиці найбільше їдуть українців з інших регіонів, де наразі дуже небезпечно. Таким чином навантаження на лікарів у Києві колосальне. Робимо усе, щоб полегшити їхній труд, а також підвищити якість наданням медичних послуг для пацієнтів», — зазначили у Фонді Дениса Парамонова.

поділитись

Зробити
благодійний внесок

наші проєкти

#СВОЇ

Підтримка деокупованих територій

#фонтан сковороди

Підримка культури і мистецтва

#Здорові

Допомога медзакладам України

Свої

Для працівників тролейбусного депо №3 в Харкові проведено курси з домедичної допомоги — усе організував Благодійний фонд Дениса Парамонова

Це вже на перші відповідні заняття на базі депо і з кожним разом вдається навчити ще більше його працівників.

Свої

Благодійний фонд Дениса Парамонова взяв на себе усе витрати на дорогу до дитячого табору для малечі з Богодухівщини

Йдеться про пільгові категорії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, адже в них один з батьків загинув або зник безвісти. Також це стосується дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Свої

Благодійний фонд Дениса Парамонова забезпечив автобусом дітей з Богодухівської спеціальної школи для поїздки в Харківський дельфінарій

В цьому закладі навчаються та проживають діти з особливими освітніми потребами, які потребують додаткової уваги.

Отримати допомогу

Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00





    наші відео

    Пошук