
Вчора ми обрали переможця акції «Tesla за донат». Вітаю Дмитра Шміло з перемогою! Впевнений - Tesla принесе йому багато позитивних емоцій! Дмитро займається благодійністю, отже автівка майбутнього тепер зовсім точно – подяка за його добре серце.
Вважаю, що ми досягли основної мети акції – вкотре звернули уваги на потребу допомоги лікарням, адже наразі перед державою стоять дуже важливі виклики, тому благодійні фонди й меценати мають підтримувати та допомагати як ніколи. І мене вчергове приємно вразило те, що дуже багато українців брали участь в акції не заради виграшу електрокара, а просто, щоб долучитися до доброї справи. Ми реєстрували безліч випадків, коли люди під час донату робили примітку, щоб їх не записували до учасників розіграшу. Це було від чистого серця і виключно для допомоги закладам охорони здоров’я. Було дуже приємно бачити серед учасників розіграшу медпрацівників, лікарів, керівників лікарень, з якими фонд давно працює. Таким чином вони підтримували себе і своїх колег, розуміючи мету, довіряючи репутації нашого Благодійного фонду. Це неймовірне відчуття, коли розумієш, що твоя ініціатива знайшла безліч позитивних відгуків. Українці вчергове підтвердили, що разом можна здолати усі негаразди. Жити на одній хвилі зі своїми співвітчизниками – це неймовірно! Цього року ми присвятили акцію Дню захисту дітей, і я обіцяв, що основна допомога буде спрямована саме на дитячі лікарні.
«Tesla за донат» зібрала понад 2 млн грн. Під час акції до нас звернулося безліч лікарень, всі запити систематизовані й оброблені. Серед заявок було і прохання від Інституту серця – центра трансплантології України. Команда медзакладу виконує найбільшу кількість трансплантацій серця, нирок та печінки, робить найскладніші операції й дітям. Чекати таке оснащення не може, воно потрібне тут і зараз. Воно рятує життя кожної хвилини. Тому я і SMK Group виділяємо додатково 5 млн грн на оснащення для цього флагмана трансплантології України.
Спорт
В місті Прошовіце (Республіка Польща) закінчився Міжнародний турнір з волейболу «BY NIE ZAPOMNIEĆ 2026», участь в якому взяли 14 команд з України, Італії та Польщі.
Спорт
Суперником був «Маяк» Валки. Матч відбувся на домашній арені «NIKA SMK» в селищі Щасливе.
Наші новини
До Фонду звернулося керівництво Первинної профспілкової організації Адміністрації Немишлянського району Харкова з проханням посприяти у забезпеченні квітковою продукцією до відзначення Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00