#СВОЇ

На медзаклади вже зібрано 1 723 409. 79 грн — долучайтеся

29 липня 2023

поділитись

Засновник Фонду Денис Парамонов ініціював акцію заради збору коштів на підтримку медзакладів країни. Для цієї благодійної місії меценат віддає свій улюблений автомобіль Бентлі, який розіграють серед учасників акції.

Взяти участь у розіграші дуже просто: потрібно задонатити мінімум 500 грн на спеціальний рахунок Фонду, кошти з якого спрямують на допомогу лікарням. Збільшити шанси на виграш Бентлі можна шляхом більшої кількості донатів.

В день 3-річчя Фонду, 30 липня, елітне авто мецената Дениса Парамонова знайде свого нового власника.

Або здійснюйте пряме поповнення рахунку, вказавши в призначенні платежу "Благодійний внесок"

БО Благодійний Фонд Дениса Парамонова

Розрахунковий рахунок UA863515330000026003015906955

ЄДРПОУ 43686600

Призначення платежу Благодійний внесок

Обов'язково вказати ПІБ та номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами в разі виграшу.

поділитись

Зробити
благодійний внесок

наші проєкти

#СВОЇ

Підтримка деокупованих територій

#фонтан сковороди

Підримка культури і мистецтва

#Здорові

Допомога медзакладам України

Спорт

ФК «NIKA SMK», президентом якого є меценат Денис Парамонов, продовжує триматися в трійці лідерів Чемпіонату Харківщини з футболу

Вихідними відбувся 14-ий тур першості, в якому «NIKA SMK» зустрічалася з командою «Донбас» Слов’янськ.

Наші новини

Завдяки Благодійному фонду Дениса Парамонова встановлено захисні ролети на вікнах будівлі ДУ «Центр кардіології та кардіохірургії МОЗ України»

Це суттєво підвищило рівень безпеки, як для пацієнтів медустанови, так і для медичного персоналу. Окрім цього, буде збережено дуже дороге професійне медичне обладнання Центру кардіології та кардіохірургії.

Спорт

Юні спортсмени з веслувальної школи в Білій Церкві, що відроджена та повністю фінансується Благодійним фондом Дениса Парамонова, блискуче виступили на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат

Змагання зібрали майже 600 найкращих спортсменів з усіх куточків країни, серед яких було 20 представників школи з Білої Церкви — поїздку на турнір повністю профінансував Фонд.

Отримати допомогу

Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00





    Пошук