
Цей заклад культури у селищі Горького, що у Богодухівському районі на Харківщині вже давно потребував капітального ремонту.
Тому майстрами-будівельниками були виконані роботи із вирівнювання стін, штукатурні роботи. Також встановлено нові вікна, що допоможуть в опалювальний сезон не втрачати тепло у приміщенні. Систему опалення Будинку культури теж повністю відремонтовано, а ще зроблено санвузли та вхідну групу будівлі.
Тепер у повністю оновленому Будинку культури відкрито багато гуртків, де кожен маленький житель Горького і прилеглих сіл може знайти собі заняття для душі. Зараз тут займається близько 100 дітей від самих маленьких і до 16 років.
«Ми поспішали відремонтувати цей Палац культури, роблячи все якісно із дотриманням технологій, адже діти повинні мати всі умови для розвитку своїх талантів. В житті немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Ми впевнені, що цей оновлений Палац культури надасть змогу діткам реалізувати усі їхні таланти», — наголосили у Фонді.
Дякуємо за сприяння у проведенні ремонту Палацу культури у селищі Горького народному депутату Олексію Красову, а також міському голові Богодухова Володимиру Бєлому.
Нагадаємо, Фонд Дениса Парамонова надав допомогу вже близько 8000 сімей на деокупованих територіях та тих міст і селищ, що перебувають на лінії розмежування. Допомога в першу чергу надається найбільш вразливим верствами населення.
Спорт
В селищі Щасливе діти мають змогу займатися танцями, футболом та боксом, а ще для них функціонують різноманітні освітні програми.
Творчі
Відкрився він одноактним балетом «Inside the Music» на музику Джорджа Гершвіна та «Bolero I.R.» Моріса Равеля.
Спорт
Зональні змагання Командного чемпіонату України серед спортивних шкіл зібрали найкращих веслувальників у своїх вікових групах.
Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00