У ці важкі для Харківщини та усієї України часи Молитовний сніданок є чудовою нагодою для духовного єднання та порозуміння заради міцності нашої держави.
Цьогоріч Харківський Молитовний сніданок відвідали чиновники різних рівнів, громадські діячі, меценати, бізнесмени та представники різноманітних релігійних конфесій.
Були запрошені і представники Фонду Дениса Парамонова.
«Раді, що вже другий рік поспіль наш Фонд дотичний до цієї події. Взаєморозуміння та єднання суспільства, а також допомога Всевишнього заради зміцнення України — саме про це йшлося під час Молитовного сніданку. Молитва, що була проведена військовими капеланами, об’єднала усіх присутніх в єдиному бажанні — скорішого миру в Україні та подальшого стабільного розвитку нашої держави. Впевнені, що єднання в молитві зміцнить дух усіх українців», — зазначили у Фонді Дениса Парамонова.
Наші новини
Йдеться про медичне обладнання та різноманітні витратні матеріали.
Спорт
Тепер разом з іншими спортсменами вона гідно представлятиме клуби «SMK-SPORT», що повністю фінансуються Благодійним фондом Дениса Парамонова. Вітаємо у команді!
Свої
Це вже на перші відповідні заняття на базі депо і з кожним разом вдається навчити ще більше його працівників.
Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00