В залі зазвичай проводилися урочистості з нагоди різноманітних свят та нагородження місцевих працівників поліції за охорону правопорядку.
Втім, за довгі роки приміщення вже потребувало значного ремонту.
Благодійний фонд Дениса Парамонова виділив майже 2 млн грн., щоб повністю привести залу до ладу.
Тут вже зроблено натяжну стелю, замінено усю електрику та встановлені сучасні металопластикові вікна.
Наразі будівельні бригади завершують вирівнювання стін та будуть робити підлогу.
«Сьогодні поліція Білоцерківщини виконує дуже важливу функцію, в першу чергу, з охорони правопорядку, щоб кожен житель району відчував себе захищеним. Актова зала в будівлі поліції є тим місцем, де поліцейських, зокрема, відзначають за їхні заслуги і тому усе має бути на святковий лад. Тож ми не залишилися осторонь, щоб актова зала відповідала усім вимогам», — зазначили в Благодійному фонді Дениса Парамонова.
Спорт
Йдеться про Пархомівський ліцей Краснокутської селищної ради.
Спорт
Відбувся він у Львові, де зібралися команди Сумської, Львівської та Івано-Франківської областей.
Свої
Вже втретє на базі тролейбусного депо №3 в Харкові працівники цього підприємства навчаються, як допомогти постраждалим ще до приїзду медиків.
Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00