Окрім цього було розчищено дно та насипано пісок вздовж берега річки Рось, де займаються вихованці школи.
Тривають роботи з будівництва спеціального плота-понтона, що потрібен для тренувань дітей.
Також відбувається покращення умов перебування на території школи: будується вбиральня для людей з особливими потребами та ще багато іншого, щоб школа могла приймати усі категорії спортсменів.
«Ми продовжуємо забезпечувати школу з веслування в Білій Церкві усім необхідним для того, щоб діти мали змогу якісно займатися улюбленим видом спорту, — зазначили в Благодійному фонді Дениса Парамонова. — Покращення інфраструктури, а також нові байдарка та каное в одиночному виконанні додадуть ще більше драйву для вихованців школи задля подальших перемог на різноманітних змаганнях».
Спорт
Йдеться про Пархомівський ліцей Краснокутської селищної ради.
Спорт
Відбувся він у Львові, де зібралися команди Сумської, Львівської та Івано-Франківської областей.
Свої
Вже втретє на базі тролейбусного депо №3 в Харкові працівники цього підприємства навчаються, як допомогти постраждалим ще до приїзду медиків.
Гаряча лінія допомоги пільговим категоріям громадян із деокупованих територій і тим, хто перебуває на лінії розмежування, – 0 800 334 594 і будні з 9:00 до 17:00